poniedziałek, 19 czerwca 2006
Ale upał
Upał okorpny, w domu wszystkie rolety zasłonięte, w ogrodzie skawar taki,że nawet dzieci uciekają, nic dziwnego ,żę nic mi się niechce robić i strasznie się ślimaczę z tym sweterkiem, robię dopiero drugi rękaw (jestem już w połowie) i ciągle myślę jak zrobic przód :o)
Dzieki Wam za rady dziewczyny, chyba jednak zrobię rozpinany, a raczej wiązany z przodu, a brzegi i dekolt wykończe poprostu rządkiem oczek rakowych, myślałam jeszcze o zrobieniu małej falbanki z przodu, ale obawiam sie ,że to nie bedzie zbyt dobrze wyglądało. Jakbyście miały jakieś pomysły na wykończenie przodu to proszę o rady.

16:00, gosia_arma , Na drutach
Link Komentarze (4) »
czwartek, 08 czerwca 2006
Wreszcie zrobiłam zdjęcia :)
Tak wygląda początek rękawa mojego nowego sweterka :A oto zbliżenie wzoru:Robi sie całkiem fajnie, mam już plecy i teraz robię rękaw, nie wiem jeszcze jak zrobię przód ;). pierwotnie miał być z dużym dekoltem i do tego taki duży, szeroki golf, ale teraz zastanawiam się czy nie zrobić go zapinanego, lub wiązanego z przodu?? Narazie robię rękawy i sobie myslę. Może macie jakieś fajne pomysły?? Niebardzo wiem jak zrobić zapięcie w tak delikatnej dzianince.

A różwoy seterek czeka na natchnienie ;) ponieważ robi sie ciepło ma duże szanse na realizacje :), zwłaszcza że wpadło mi w oko kolejne bolerko na szydełku, a top Zdzichy czeka w kolejce, no a jeszcze......

To narazie wystarczy :)
18:52, gosia_arma , Na drutach
Link Komentarze (4) »