Blog > Komentarze do wpisu
O wiośnie, o zimie i o poczcie.
   Jestem i tworzę, co prawda bardzo powoli (nie wiem skąd Poppy ma tyle czasu na robótki, przecież tez ma trójkę maluchów) bo choć chęci robótkowe są to czasu ciągle mało.
Nowe wiadomości z pola robótkowego - listki z PHILDARA rosną, ale powoli, bo za oknem śnieg ;).

Wzór robi się bardzo przyjemnie, nie wiem czemu tak mnie przerażał. Jak widać sweterek robię na około, więc mam już zrobione do pach przód i tył.
Zastanawiam się jeszcze nad rękawami, bo nie wiem czy robić takie jak w opisie, czy zrobić krótkie. Mam jeszcze chwilkę, żeby  podjąć decyzję.

Wczoraj przyszła do mnie paczka ... oczywiście z włóczkami :) kupiłam sobie włóczkę na allegro. TAKĄ czarną. Nic wielkiego, ale !!! paczka była wysłana zwykłą przesyłką przez pocztę i ... po dwóch dniach mam włóczkę w domu.
Teraz uwaga wracam do domku, patrzę awizo, o super moja włóczka, pójdę sobie jutro na pocztę i odbiorę. Minęła godzina ... telefon, pan do mnie dzwoni i mówi ... byłem dziś u pani z paczką, ale pani nie było, czy mogę podjechać teraz .... szok .... tak oczywiście , Pan na to, to będę za 15 min. I BYŁ.
Nie wiem czy to wyjątek potwierdzający regułę, czy nasza poczta się zmienia, oby to drugie.
 
  A teraz z innej beczki.

 Niby w kalendarzu już wiosna, ale za oknem zima :( chyba Marzanna nie została zatopiona tylko podtopiona i teraz się mści ;)


piątek, 27 marca 2009, gosia_arma

Polecane wpisy

  • Tęczowa kamizelka

    Nareszcie mogę się czymś pochwalić. Skończyłam kamizelkę. Kamizelkę robiło się bardzo fajnie i szybko - gruba włóczka i druty nr 6,0. Poszło mi 40 dag włóczki -

  • Nowe robótki.

    Znowu długo mnie nie było, ale tym razem mam się czym pochwalić ... wróciła mi chęć na drutowanie (sposobem mieszanym :) ) W przerwie świąteczno noworocznej zro

  • Letni turkusik.

    Udało mi się skończyć sweterek, huuura, huuura,huuura. Nie będę pisała ile czasu zajęło mi zszywanie :(, jeszcze więcej czasu zajęło mi zrobienie plisy :( :( .

Komentarze
2009/03/27 20:04:14
wzór wygląda bardzo ciekawie!
-
2009/03/28 23:17:59
no tak ja tez takie zdjecie jeszcze w srode zrobilam:)..ale juz dzis sloneczko bylo..listki rosna pieknie i za oknem i w twoim swetereki..pozdrawiam ania
-
2009/04/11 11:41:42
Pogody, słońca, radości.
W niedzielę dużo gości.
W poniedziałek dużo wody.
Dużo jajek kolorowych
świąt wesołych no i zdrowych!
Agnieszka
-
2009/04/11 13:55:47
Wielkanoc nadchodzi,
więc życzyć nie szkodzi:
Wielkiego zająca,
pisanek tysiąca,
Dyngusa mokrego
i wiele dobrego!
-
2010/11/28 12:18:34
Bardzo proszę o pomoc - skąd ten wzór, jeżeli z philadar, to nie umiem go odnaleźć, będę wdzięczna za linka. Pozdrawiam.
-
2016/02/26 12:50:48
witam bardzo mi się spodobał ten wzór, chciałabym prosić o podpowiedz jak go zdobyć ?